LA CAMPAÑA EN ACCIÓN
Las escuelas de más de 20 países alrededor del mundo están trabajando juntas para crear una comunidad de un millón de niños con una gran misión: salvar a sus abuelos.
TABLERO DE CLASIFICACIONES
¿Tu hijo y su escuela pueden estar dentro de los principales Héroes FAST del mundo?
MÁS INFORMACIÓN
RÉCORD MUNDIAL
Did you know the FAST Heroes campaign holds a GUINNESS WORLD RECORD™ title?
MÁS INFORMACIÓN
PÁGINA COMUNITARIA
Déjate inspirar por gente común que marca una diferencia extraordinaria en la vida de otras personas.
MÁS INFORMACIÓN
LIBROS ELECTRÓNICOS
Hay cinco libros electrónicos interactivos en este sitio web para ayudar a guiar a los niños por su camino de aprendizaje de Héroes FAST.
MÁS INFORMACIÓN
TABLERO DE CLASIFICACIONES
Nuestro tablero de clasificaciones muestra todas las escuelas asombrosas que están participando en la campaña.
Los niños ayudan a su clase y a su escuela a avanzar en el tablero de clasificaciones al ganar puntos por “enseñar” a sus papás y mamás en la sección del Campamento base, por completar los libros electrónicos y por superar su mejor puntaje en los juegos en línea. Los puntos individuales de cada niño se acumulan con los de su clase y su escuela, ¡así que pongamos manos a la obra!
FILTRO:
NO.ESCUELAPAÍSCIUDADPUNTOS
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 128649020
2
ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 63980410
3
СУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 21940568
4
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 7110546
5
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 5685259
6
E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 2751567
7
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 2750787
8
Gymnázium Angely Merici Trnava 1887947
9
??????? Αθήνα 1879206
10
Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 1717980
11
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 1710659
12
ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 1537467
13
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 1380856
14
Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 1082594
15
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1069485
16
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село КОНУШ Хасково 1050386
17
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 1042494
18
Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 950216
19
Základná škola Korňa Základná škola Korňa 869358
20
Simon Rodriguez Quito 859977
21
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 782956
22
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 780662
23
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 763614
24
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 748179
25
СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 744462
26
39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 744405
27
10ο Νηπιαγωγείο Χίου ΧΙΟΣ 722532
28
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 713053
29
Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 710574
30
Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 666474
31
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 666111
32
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 638221
33
Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 628212
34
Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 625187
35
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 624391
36
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 568966
37
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 568354
38
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 557843
39
Základná škola s materskou školou Komjatná Komjatná 552452
40
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 552404
41
Орелецька гімназія Село Орелець 534382
42
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 516876
43
SZS UNES Nitra 510560
44
Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 498096
45
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 492006
46
SP Wydminy Wydminy 483370
47
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 483129
48
21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 478818
49
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 478076
50
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
51
Centro Escolar de Lijó Barcelos 474687
52
Spojená škola, Školská 478, Zborov Zborov 469976
53
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 462052
54
НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 458255
55
26o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 449314
56
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 447258
57
Základná škola Gemerská Hôrka 92 Gemerská Hôrka 92 440152
58
Základná škola Považská Teplá Považská Bystrica 429788
59
Materská škola Láb Láb 428030
60
КГУ "ОШ с. Шуйское отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области" Село Шуйское, Атбасарский район 421966
61
Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 410994
62
Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 410752
63
ОУ "Никола Обретенов" Русе 400007
64
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 397246
65
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 390223
66
КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 390202
67
6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 387439
68
ДГ ИЗВОРЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 387227
69
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 386291
70
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
71
"Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 385421
72
II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 384437
73
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради Херсон 378678
74
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 375572
75
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 370406
76
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 363230
77
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
78
Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 342740
79
СУ ОТЕЦ ПАИСИЙ - КУКЛЕН КУКЛЕН 342282
80
Súkromná základná škola s materskou školou Námestie slobody 100, 08301 Sabinov 340928
81
Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 337736
82
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 333196
83
СУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 331910
84
Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. M. Konopnickiej w Białymstoku Białystok 331384
85
Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 323589
86
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради Херсон 320868
87
Kauno rajono Ringaudų pradinė mokykla Ringaudai 310272
88
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 303552
89
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 302822
90
Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 301374
91
Základná škola Polomka Polomka 293810
92
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 291750
93
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 285641
94
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 284462
95
Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 282824
96
Henkel škôlka Bratislava 281711
97
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 280177
98
20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 276616
99
Súkromná základná škola, Tr. SNP 104, Košice Tr. SNP 104, Košice 274702
100
Миколаївський ліцей №19 Миколаївської міської ради Миколаївської області м.Миколаїв, Миколаївська область 274292
101
Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 273788
102
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 272212
103
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N42 Харківської міської ради Харків 268286
104
ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 265850
105
ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 264530
106
FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 253657
107
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 251120
108
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 250992
109
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
110
Woodcrest Public School 243154
111
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 241560
123
13ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 241434
113
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
114
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 228675
115
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 228394
116
Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 227890
117
18ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας Καβάλα 216414
118
СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 215366
119
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
120
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 209748
121
Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 208930
122
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 208790
123
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 206600
124
ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 206443
125
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΛΑΓΚΑΔΑ 202651
126
5ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης-Τριαδίου Τριάδι-Θέρμης, Θεσσαλονίκη 194850
127
Základná škola Sveržov 52 Sveržov 52, 086 02 Gaboltov 194073
128
ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 193748
129
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 192344
130
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів #7 ( Ліцей #7) Прилуцької міської ради Чернігівської області Прилуки(Чернігівська обл., Прилуцький р-н) 191036
131
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 186444
132
Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 182304
133
ДГ №11 ЕЛХИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 180394
134
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 176804
135
ДГ "ДРУЖБА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 175262
136
СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 174866
137
ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 172070
138
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 170720
139
CEIP NTRA SRA DEL ROSARIO (30008431) ALHAMA DE MURCIA 169800
140
Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області Селище Андріївка 165690
141
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 163066
142
ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 159360
143
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 157268
144
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 157054
145
ДГ ЗВЪНЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 156164
146
Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 155436
147
Лісовицький ліцей Лісовичі 154644
148
Великокринківський ліцей Глобинської міської ради Полтавської області с. Великі Кринки 153724
149
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 153568
150
Brașov, Liceul cu Program Sportiv Brașov 153410
151
Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 150258
152
ZŠ Hôrka Hôrka 50 149572
153
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 149562
154
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 149212
155
Варюшинський ліцей Веселинівської селищної ради c.Варюшине 140832
156
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 140722
157
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
158
Brackenfell Primary Cape Town 138918
159
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 138784
160
ZŠ s MŠ, Demandice 131 Demandice 935 85 135100
161
CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 134952
162
ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 133074
163
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 132582
164
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128298
165
47 орта мектеп Қала 127902
166
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 127586
167
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 127418
168
Școala Gimnazială Nr 80, București București 127050
169
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 126368
170
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 126148
171
ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 123976
172
47 орта мектеп Тараз қаласы 121912
173
НУ "Г. С. РАКОВСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 121722
174
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 121278
175
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 120916
176
Základná škola s materskou školou Bežovce Bežovce 119458
177
26 Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Καλαμαριά/ θεσ/νίκη 118136
178
ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 117866
179
12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 117654
180
Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 117026
181
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 116729
182
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 115478
183
КГУ « Гимназия 1» Караганда 115376
184
Катеринівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області село Катеринівка 114558
185
The Key Creative School ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ 114190
186
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 112722
187
6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 112468
188
ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 111660
189
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 110406
190
CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 110310
191
III ОУ "Д. БЛАГОЕВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 108208
192
СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 107722
193
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 107678
194
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 107134
195
Жетісу облысы,Талдықорған қаласы 12 орта мектеп гимназия Талдықорған 106154
196
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola Szigetmonostor 105392
197
Szent László ÁMK Baja 103702
198
СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 103158
199
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 102129
200
Гірниківський ліцей Ратнівської селищної ради с. Гірники, Ковельський район 101532
201
Escola do Sardão Rua do Lameiro 101494
202
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 101450
203
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 100876
204
Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 100716
205
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
206
Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 99888
207
Birštono gimnazija Birštonas 98408
208
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
209
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu Liptovský Mikuláš 97160
210
ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 94388
211
Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 94117
212
Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 93942
213
КГУ "Валеологическая специализированная школа-комплекс для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области Усть-Каменогорск 92804
214
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 91543
215
ДГ "БУРАТИНО" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 91320
216
СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 90968
217
Φυλλαναγνωσία, εργαστήρι παραμυθιών ΝΑΞΟΣ 90572
218
ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 90096
219
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
220
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 89636
221
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 89026
222
НУ "КНЯЗ БОРИС I " - гр. ШУМЕН ШУМЕН 88276
223
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 88018
224
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 87711
225
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 87560
226
Завадківський опорний навчальний заклад загальної середньої освіти І -ІІІ рівнів Козівської сільської ради Львівської області с.Завадка Вулиця Шевченка, будинок 71 Стрийський район Львівська область 87216
227
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 87080
228
Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 87022
229
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 86713
230
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 86476
231
Základná škola M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 85834
232
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 84854
233
ZŠ s MŠ J. A. Komenského Bratislava 83578
234
СУ "САВА ДОБРОПЛОДНИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 83356
235
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
236
КГУ "Средняя школа Коктобе" Алматинская область, Еңбекшиказахский район, поселок Коктобе 82783
237
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - СМОЛЯН Смолян 81954
238
ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 81705
239
ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 81174
240
Опорний заклад освіти "Білогородський ліцей №1" Білогородка 79840
241
Grundaskóli Espigrund 79182
242
Agrupamento de Escolas de Santiago do Cacém- EB Frei André da Veiga Santiago do Cacém 79172
243
Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 79064
244
КГУ "Средняя школа №14 имени Ю.А. Гагарина" г. Петропавловск 78918
245
Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 78728
246
Spojená škola Pohronská Polhora Pohronská Polhora 77800
247
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
248
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 76285
249
Przedszkole nr 215 Warszawa 76109
250
ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 76044
251
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 75668
252
ТЕСТ за училище София 75500
253
3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 75142
254
Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla Kauno r. Lapės 75010
255
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 74684
256
Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 74568
257
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73859
258
Ліцей с. Голендри С. Голендри 72362
259
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
260
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 71744
261
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 71718
262
Základní škola a Mateřská škola Ševětín Školská 189, 373 63 Ševětín 71616
263
Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 71484
264
ДГ ПРИЯТЕЛИ - КУКЛЕН КУКЛЕН 71320
265
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 71234
266
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 71104
267
Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 70912
268
Школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва м. Київ 70582
269
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΡΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 70408
270
ДГ "БУРАТИНО" - СМОЛЯН Смолян 70328
271
ДГ №20 ВЕСЕЛИ ОЧИЧКИ - гр. ХАСКОВО Хасково 70040
272
Херсонська гімназія №1 Херсон 70030
273
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 69888
274
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
275
Hlíðarskóli Akureyri 68784
276
Colégio do Rio Portimão 68774
277
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 68770
278
Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 68734
279
Babtų gimnazija Babtai 68626
280
Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 68480
281
ДГ "КОНЧЕ ВИХРОГОНЧЕ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 68340
282
ZŠ Karpatská Svidník 67494
283
ОУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"- с. ЕЗЕРЧЕ, община ЦАР КАЛОЯН село ЕЗЕРЧЕ 66808
284
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
285
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 66400
286
16ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 66242
287
ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 66096
288
ДГ №1 ЯН БИБИЯН - гр. ХАСКОВО Хасково 65994
289
Rokų mokykla-darželis Kauno rajonas 65700
290
ДГ "ЗЛАТНА РИБКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 65312
291
Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 65222
292
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 64387
293
ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 64000
294
ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 63760
295
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 63000
296
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 62102
297
Základná škola Hostie Hostie 86, 951 94 Hostie 62089
298
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 61980
299
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 61966
300
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 61901
301
ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 61712
302
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 61656
303
ОБУ "ХРИСТО БОТЕВ " - с. ИВАНСКИ. общ. ШУМЕН ШУМЕН 61600
304
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 61480
305
ОЗО "Гребінківський ліцей" Гребінки 61470
306
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
307
ДГ КОСМОНАВТ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 61000
308
VI ОУ "ЕНЬО МАРКОВСКИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 61000
309
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 60917
310
ОУ "СТОЮ ШИШКОВ"- СМОЛЯН Смолян 60600
311
Escola Básica Ria Formosa Faro 60408
312
ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" -село ГРАДИЩЕ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 60200
313
ОбУ „Свети Свети Кирил и Методий“ - с. Ръжена, общ. Казанлък КАЗАНЛЪК 60000
314
ОУ "ЮРИЙ ГАГАРИН" - СМОЛЯН Смолян 60000
315
ОУ "НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 60000
316
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 TIMIȘOARA TIMIȘOARA 59844
317
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
318
Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 59198
319
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 59100
320
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 59058
321
ДГ "ПРОЛЕТНА ДЪГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 58835
322
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 58288
323
Vatnsendaskóli Kópavogur 58048
324
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
325
Colegio La Asunción (León) León 56984
326
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 56980
327
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 56662
328
Новоставська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоставці 56510
329
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
330
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 55951
331
Școala Gimnazială Nr 1 Todirești Todiresti 55738
332
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 55704
333
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Харківської міської ради Харківської області Харків 55470
334
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 55270
335
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 54976
336
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 54910
337
ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 54700
338
10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 54648
339
45 Київ 54417
340
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 54400
341
MŠ Osloboditeľov Humenné 54346
342
EB Cruz de Argola Guimarães 54224
343
Littleland ΚΔΑΠ Παλαιόκαστρο 54124
344
16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 54040
345
ДГ "ПЧЕЛИЦА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 53328
346
Tiszalúci Arany János Általános Iskola Tiszalúc 53200
347
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 53040
348
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 52812
349
Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 52616
350
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 52566
351
Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 52544
352
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 52442
353
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51978
354
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
355
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 51953
356
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
357
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 51160
358
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 51012
359
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 51001
360
Новодачинський ліцей Богданівської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області с.Нова Дача 50720
361
#17 ЖББ ОРТА МЕКТЕБІ Ақтау 50600
362
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 50440
363
Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 50084
364
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 50000
365
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - гр. ХАСКОВО Хасково 50000
366
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 49850
367
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 49686
368
Стрийська початкова школа №12 Стрий 49600
369
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 49495
370
26.СУ "Йордан Йовков" София 49443
371
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 49374
372
Materská škola Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 49129
373
Základná škola v Lozorne Lozorno 49120
374
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 48863
375
Dr. Béres József Általános Iskola Budapest 48756
376
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
377
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 48041
378
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - с. СМИЛЯН Смилян 47980
379
Școala Gimnazială,,Theodor Aman ” Strada George Topârceanu,nr.3 47886
380
Пирятинський ліцей #6 м. Пирятин Полтавська обл. 47820
381
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 47760
382
ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №95 ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ДАНИЛА ЩЕРБАКІВСЬКОГО, 61Г 47538
383
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 47400
384
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑ 47396
385
Základná škola Štefana Závodníka Pružina 47243
386
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
387
ДГ № 3 ЗОРНИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 47056
388
Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 46800
389
ОУ „Мати Болгария” - гр. Казанлък КАЗАНЛЪК 46556
390
ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 46400
391
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 46377
392
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 46001
393
№72 мектеп-лицейі Астана қаласы 46000
394
ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 46000
395
Escola Catalunya Sabadell 45836
396
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - гр. ШУМЕН Шумен 45800
397
AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 45798
398
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
399
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45762
400
Νηπιαγωγείο Άνω Κώμης Κοζάνη 45752
401
ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 45600
402
КГУ ОШ #55 Алматы 45500
403
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 45406
404
Escola Básica do Miratejo Seixal 45400
405
ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 45400
406
Достық орта мектебі Ақсу 45400
407
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 45331
408
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 45200
409
Álftanesskóli Garðabær 45200
410
Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 45000
411
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 45000
412
EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 45000
413
ДГ №21 "ВИХРОГОНЧЕ" - гр. ХАСКОВО Хасково 45000
414
EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 45000
415
Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 45000
416
Escola Poeta Foix Barcelona 44806
417
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 44750
418
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
419
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 44420
420
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 44100
421
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 43787
422
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
423
CEIP QUEVEDO León 43600
424
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43276
425
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
426
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
427
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 42910
428
Základná škola Spisska Nova Ves 42686
429
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
430
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Λέσβου Ταξιάρχες Λεσβου 42450
431
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 42420
432
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
433
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 42072
434
Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 41930
435
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
436
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 41800
437
Highbury Primary Cape Town 41656
438
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 41626
439
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 41400
440
Ліцей №66 ЛМР Львів 41400
441
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 41295
442
ZŠ s MŠ Častá Častá 41200
443
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 41140
444
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 41060
445
CEIP Alférez Segura HUESA 41000
446
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 40941
447
QUANTUM STEM Нур-Султан 40900
448
Зубівмостівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради село Зубів Міст, Львівський район, Львівська область 40858
449
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 40800
450
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 40715
451
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 40499
452
ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 40400
453
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
454
BRAȘOV, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 BRAȘOV 40200
455
Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 40190
456
Августинівська початкова школа Запорізька область Запоізьки район село Авгусинівка вулиця Молодіжна,63 40141
457
C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 40100
458
2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 40028
459
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
460
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
461
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
462
Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 40000
463
КЗ "Жмеринський ліцей #3" м. Жмеринка, Вінницької області 40000
464
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 40000
465
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
466
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 40000
467
ОУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-с. МАДАРА, общ. ШУМЕН ШУМЕН 40000
468
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa 40000
469
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
470
ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 39820
471
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
472
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 39452
473
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
474
Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 39299
475
CENTRUM INNOWACYJNEJ EDUKACJI INTERESTING LESSON BARTOSZ JARZYNKA Morąg 39200
476
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 39001
477
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 38980
478
Základná škola Trebišov 38947
479
"Saulė" Joniškis 38899
480
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 38736
481
EB 1 Arganil Arganil 38692
482
Colegio Almedina Córdoba 38600
483
Escola Montbou Carrer Progrés, 57 38450
484
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
485
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
486
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
487
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 37959
488
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 37882
489
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 37872
490
Stapaskóli Reykjanesbær 37800
491
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 37759
492
Grădinița 256 București 37600
493
ZŠ s MŠ A. Vagača Detva Štúrova 12, 962 12 Detva 37600
494
ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 37540
495
Școala Gimnazială ”Sfântul Vasile” Ploiești 37520
496
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 37512
497
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
498
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 37427
499
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37340
500
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 37300
501
Duhova škôlka Bratislava 37232
502
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 36982
503
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 36926
504
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
505
ZŠ Pugačevova Humenné 36810
506
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 36797
507
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" С. АРДА село Арда 36780
508
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 36769
509
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΒΒΑΔΑΔΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΔΕΣ, 49081, ΚΕΡΚΥΡΑ 36660
510
Міцівецька гімназія с. Міцівці 36600
511
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 36577
512
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 36560
513
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 36354
514
EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 36290
515
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
516
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
517
Základná škola Muránska Dlhá Lúka č.321 36022
518
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
519
ДГ СМЕХОРАНИ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 36000
520
Școala Gimnazială Curtișoara Curtișoara , jud Olt 35960
521
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 35922
522
Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Garliava 35800
523
ДГ 25,,Ален мак" Стара Загора 35800
524
N33Қ.Қайсенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп Атырау қаласы 35800
525
Училище за талантливи деца София 35800
526
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 35800
527
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
528
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
529
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 35539
530
Materská škola Košice 35460
531
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 35410
532
ОУ "Стою Шишков", с. Търън с. Търън 35400
533
ДГ "ЗОРНИЦА" - СМОЛЯН Смолян 35400
534
ДГ "РУСАЛКА" - с. ТЪРЪН, община СМОЛЯН село Търън, Община Смолян 35400
535
Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8 Херсонської міської ради" Херсон 35360
536
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 35300
537
ДГ "БРАТЯ ГРИМ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 35300
538
ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 35200
539
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 35200
540
3o Δημοτικό Σχολείο Ιτέας ΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ 35200
541
ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 35200
542
Jardim das Sementinhas Viseu 35200
543
Zakladná škola Narnia Levice Františka Hečku 25, Levice 35000
544
Școala Gimnazială Sântana Sântana 35000
545
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
546
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 35000
547
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 35000
548
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 35000
549
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 35000
550
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 35000
551
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 35000
552
ОУ " Христо Ботев" с, Съдиево с. Съдиево 35000
553
Раденицький ЗЗСО І-ІІ ст. Раденичі 35000
554
ДГ "КАМБАНКА" - С . ДРУМЕВО, община ШУМЕН ШУМЕН 35000
555
ДГ СНЕЖАНКА - с. ИВАНСКИ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 35000
556
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałem Specjalnym Zielona Lokomotywa Mysłowice 35000
557
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Μικροί Εξερευνητές Καστοριάς Καστοριά 35000
558
"КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 35000
559
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galați 35000
560
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
561
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
562
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
563
Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 35000
564
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
565
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 35000
566
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
567
Școala Gimnaziala Mihăilești Comuna Mihăilești, jud Buzău 35000
568
Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord Eforie Nord 35000
569
Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 35000
570
Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 35000
571
Scoala Gimnazială Dimitrie Luchian, com. Piscu, jud. Galati Galati, comuna Piscu 35000
572
Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 35000
573
Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 35000
574
ДГ "ВЕСЕЛУШКО" - Смолян 35000
575
English Drama MicroSchool Θεσσαλονίκη 35000
576
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ Περαία - Θεσσαλονίκης 35000
577
ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - с. КНИЖОВНИК, общ. ХАСКОВО Хасково 35000
578
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 34980
579
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 34838
580
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 34765
581
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 34685
582
Lugoj, SCOALA GIMNAZIALA NR.3 LUGOJ 34330
583
ZŠ s MŠ Martina Hamuljaka Oravská Jasenica 141 02964 34294
584
Ceip Francisco Valdés Don Benito 34266
585
West Spring Primary School Bukit Panjang 34250
586
1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 34084
587
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 34052
588
Základná škola Levoča 34040
589
Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI Encs 33748
590
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
591
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 33341
592
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 33260
593
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 33241
594
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 33220
595
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
596
Атырау қаласы Қ.Қайсенов атындағы 33 орта мектеп Атырау қаласы 33143
597
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 32959
598
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 32453
599
Grădinița Numărul 239, București București 32382
600
Острозький ліцей №2 Острог 32300
601
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 32200
602
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
603
ОУ НИКОЛА ВАПЦАРОВ - ШИРОКА ЛЪКА Широка Лъка 32060
604
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 32038
605
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 32004
606
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
607
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 31852
608
Кролевецький ліцей №5, Кролевецької міської ради Місто Кролевець 31840
609
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 31820
610
Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 31800
611
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 31800
612
Запорізька початкова школа "Прогрес" Запорізької міської ради місто Запоріжжя , вул Бочарова 5а 31600
613
Краснослобідський ліцей Обухівської міської ради Красна Слобідка 31560
614
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 31484
615
EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 31460
616
Algonquin Avenue Public School 31400
617
AKKER JAKKER KLEUTERSKOOL VAALPARK, SASOLBURG 31320
618
Spojená škola Spišská Stará Ves 31118
619
Nesskóli Neskaupstaður 31100
620
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 31100
621
Прилуцький заклад загальної середньої освіти I-III ст. №7 (ліцей №7) Прилуцької міської ради Чернігівської області м.Прилуки 31029
622
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 31000
623
Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 31000
624
Сарненська гімназія №3 Сарни 30900
625
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 30900
626
5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 30812
627
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30800
628
Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 30800
629
2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 30800
630
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30800
631
Решетилівський ЗДО ясла-садок "Ромашка" Решетилівської міської ради Полтавської області м.Решетилівка 30800
632
Rosehill Primary School Durban 30800
633
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 30800
634
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30800
635
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30800
636
Základná škola Bánovce nad Bebravou 30762
637
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30700
638
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 30600
639
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
640
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
641
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30500
642
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30500
643
Základná škola s materskou školou Ubľa 120 Základná škola s materskou školou Ubľa 120 30439
644
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
645
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 30400
646
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 30400
647
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30400
648
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області вул.Таврійська 1б смт.Іванівка Генічеського району Херсонської області 30400
649
Materská škola Východná Východná, okres Liptovský Mikuláš 30386
650
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30300
651
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 30250
652
Spojená škola Vranov nad Topľou 30241
653
Materská škola Zohor Zohor 30200
654
Materská škola Žehra 10 30200
655
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30200
656
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
657
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
658
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 30200
659
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu Jeleniec 30200
660
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
661
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
662
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30200
663
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 30200
664
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, Община Смолян 30100
665
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30100
666
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 30100
667
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30100
668
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
669
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 30100
670
9 ОУ „Панайот Волов“ - кв. ДИВДЯДОВО, гр. ШУМЕН ШУМЕН 30100
671
ОЗ" Монастирищенський ЗЗСО І - ІІІст. №2" Монастирищенської міської ради Черкаської області м. Монастирище 30000
672
Колонтаївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області село Колонтаїв Богодухівський район Харківська область 30000
673
Przedszkole nr 282 Warszawa 30000
674
Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 30000
675
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
676
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
677
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
678
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
679
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 30000
680
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
681
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
682
Escola Joventut Callús 30000
683
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
684
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
685
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
686
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
687
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
688
Bellville Primary School Bellville 30000
689
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
690
Közép Utcai Óvoda Debrecen 30000
691
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
692
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
693
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
694
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
695
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
696
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
697
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
698
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
699
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
700
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
701
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
702
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
703
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
704
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
705
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
706
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 30000
707
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
708
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
709
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
710
УВК ШГ38 Бишкек 30000
711
СОШ 47 Бишкек 30000
712
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
713
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
714
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
715
СОШ 77 Город Бишкек 30000
716
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
717
СОШ 54 Bishkek. 30000
718
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
719
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
720
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
721
Гимназия 2 Каракол 30000
722
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 30000
723
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
724
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
725
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
726
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
727
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
728
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
729
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
730
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 30000
731
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 30000
732
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
733
Addo Primary School Addo 30000
734
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
735
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
736
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
737
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
738
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
739
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
740
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
741
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 30000
742
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
743
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
744
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
745
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
746
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
747
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
748
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
749
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
750
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
751
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
752
Santa Creu Anglesola 30000
753
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
754
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
755
Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina" dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego Lębork 30000
756
Școala Gimnazială Puiești, comuna Puiești Comuna Puiești, județul Buzău 30000
757
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 30000
758
Школа UMKA School Алматы 30000
759
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
760
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
761
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
762
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
763
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
764
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
765
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
766
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
767
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
768
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
769
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
770
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
771
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
772
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 30000
773
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
774
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
775
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
776
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 30000
777
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 30000
778
C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 30000
779
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
780
C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 30000
781
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
782
C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 30000
783
Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 30000
784
C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 30000
785
Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 30000
786
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 30000
787
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
788
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 30000
789
Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 30000
790
Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 30000
791
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
792
Scoala Gimnaziala Nr.81 București 30000
793
Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 30000
794
Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 30000
795
Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 30000
796
EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 30000
797
CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 30000
798
NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 30000
799
Grădinița cu Program Normal Nr 1 Balș Balș 30000
800
Școala Gimnazială Nr.2, orașul Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni, jud. Prahova 30000
801
Основно училище "Христо Ботев", с. Мосомище с. Мосомище, общ. Гоце Делчев, обл. Благоевград 30000
802
Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області місто Чернігів 30000
803
№ 28 мектеп-лицей Түркістан 30000
804
19 ЖОББМ Уральск 30000
805
Школа-лицей №36 имени А. Тажибаева Кызылординская область ,Сырдарьинский район 30000
806
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
807
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
808
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
809
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 30000
810
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
811
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
812
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
813
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 30000
814
Zssmš Margecany Margecany 30000
815
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 30000
816
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
817
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
818
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
819
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
820
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
821
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
822
Colégio João Paulo II Braga 30000
823
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
824
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
825
Bucuresti, Grădinița nr 189 București 30000
826
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
827
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 30000
828
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
829
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
830
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 30000
831
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
832
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
833
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
834
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
835
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
836
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
837
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 30000
838
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
839
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
840
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
841
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
842
Полянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області село Полянецьке 30000
843
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30000
844
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 30000
845
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
846
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
847
EB de Pombal Pombal 30000
848
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
849
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
850
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 30000
851
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 30000
852
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
853
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
854
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
855
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
856
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
857
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
858
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
859
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
860
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
861
Δημοτικό σχολείο λουτρόπολης θερμής Λουτρόπολη Θέρμης Λέσβου 29956
862
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 29860
863
Materská škola Obchodná 1241/27, 038 53 Turany 29848
864
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 29790
865
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 29746
866
Școala Gimnazială nr 24 Timișoara Timișoara 29603
867
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 29110
868
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 29094
869
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 28897
870
Escola Carles III La Ràpita 28650
871
Centrum voľného času Šaľa 28506
872
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 28317
873
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza Ruda Śląska 28148
874
Základná škola Piešťany 28136
875
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
876
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
877
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
878
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
879
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 27439
880
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 27310
881
Pusztavámi Német Nemzetiségi Általános Iskola Pusztavám 27280
882
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 27000
883
Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 26800
884
CEIP Trepalio Trobajo del Camino 26800
885
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
886
CD Howe Public School Thunder Bay 26600
887
Materská škola Budkovce Budkovce 119 26600
888
ZŠ s MŠ Podzávoz Čadca 26600
889
ОУ "ХРИСТО БОТЕВ" - с. ДОЛНО ГОЛЕМАНЦИ, общ. ХАСКОВО Хасково 26600
890
Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 26600
891
Йосипівський ліцей С.Йосипівка 26600
892
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
893
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
894
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26400
895
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
896
C.E.I.P. CERVANTES Espejo (Córdoba) 26200
897
Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 26200
898
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie Marzęcino 26200
899
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 26163
900
Școala Gimnaziala "Nicolae Caraș " Ciupercenii Noi, Dolj Ciupercenii Noi, Dolj 26000
901
Zasskia Wiese Alberton 26000
902
Teste teste 26000
903
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
904
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 26000
905
Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 26000
906
Νηπιαγωγείο Πελασγίας Πελασγία 26000
907
27ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Θεσσαλονίκη 26000
908
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25999
909
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
910
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25800
911
1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 25800
912
Școala Gimnazială Raciu Raciu 25800
913
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 25800
914
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 25800
915
Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 Вилкове 25800
916
Стебницький ліцей №7 м.Стебник 25800
917
CONSTANȚA, SC.GIMN. NR 28 DAN BARBILIAN Constanta 25644
918
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 25624
919
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 25600
920
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
921
Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 25600
922
Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 25600
923
Școala Gimnazială Nr. 2 Lugoj Lugoj 25600
924
C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 25600
925
Вознесенський ліцей № 10 м. Вознесенськ 25600
926
ДГ ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО- село ЦАРЕВ БРОД, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25500
927
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25500
928
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
929
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
930
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
931
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 25500
932
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 25500
933
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
934
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Смолян 25500
935
Escola Les Arrels Salt 25400
936
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 25400
937
Alessia Primary Ingelheim 25400
938
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
939
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
940
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 25400
941
BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 25400
942
13ο Νηπιαγωγείο Αγίας Βαρβάρας Αγία Βαρβάρα 25400
943
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25400
944
ДГ Незабравка Бяла Слатина 25400
945
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
946
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25400
947
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI Székesfehérvár 25400
948
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΔΙΚΚΑ Περδίκκας 25400
949
Skylene science kids academy Θεσσαλονίκη 25400
950
Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie Skawina 25400
951
Best School Grosswinternheim 25400
952
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
953
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená Trstená 028 01 25374
954
36.Ә.Тәжібаев атындағы мектеп-лицейі Қызылорда облысы. Сырдария ауданы 25300
955
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 25300
956
ДГ "ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА"-село ВЕХТОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25300
957
ДГ ДОБРИ ЛЮЦКАНОВ"- село ДИБИЧ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25200
958
Höfðaskóli Skagaströnd 25200
959
Engjaskóli Reykjavík 25200
960
EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 25200
961
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
962
C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 25200
963
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
964
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25200
965
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
966
3ο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης ΔΡΑΜΑ 25200
967
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 25200
968
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
969
Școala Gimnazială Șerbănești Șerbănești, com. Corbița 25200
970
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑ 25200
971
8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 25200
972
ZŠ s MŠ Lúka 135 Lúka 25200
973
ZŠ Pohraničná Pohraničná 9, Komárno 25200
974
Grunnskólinn á Þórshöfn Þórshöfn 25200
975
ДГ "ИЗВОРЧЕ" - с. МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, община Смолян 25200
976
1ο Νηπιαγωγειο Βροντους Βροντου 25200
977
Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego w Oławiel Oława 25200
978
Малостидинський ліцей Село Малий Стидин 25200
979
28 мектеп лицей Туркестан 25200
980
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25200
981
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
982
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
983
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25200
984
ThinkGlobal Рівне 25200
985
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 25200
986
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25100
987
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25100
988
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
989
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 25100
990
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25100
991
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25100
992
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
993
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25100
994
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25100
995
1ο ΕΕΕΕΚ Πυλαίας -Χορτιάτη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
996
CEIP VICTORIA DÍEZ HORNACHUELOS 25100
997
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku Rajsko 25100
998
EB1 de Samora Correia Samora Correia 25100
999
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
1000
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25100
1001
C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 25100
1002
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
1003
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
1004
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
1005
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
1006
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
1007
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 25000
1008
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
1009
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
1010
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
1011
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
1012
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
1013
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
1014
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
1015
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
1016
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
1017
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
1018
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
1019
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
1020
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
1021
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
1022
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
1023
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
1024
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1025
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
1026
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
1027
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1028
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
1029
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
1030
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
1031
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
1032
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
1033
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1034
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
1035
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1036
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
1037
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
1038
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
1039
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 25000
1040
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
1041
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
1042
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 25000
1043
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
1044
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
1045
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
1046
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
1047
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
1048
Swartberg Primary Caledon 25000
1049
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
1050
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
1051
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
1052
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
1053
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
1054
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
1055
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
1056
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
1057
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
1058
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1059
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
1060
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1061
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
1062
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
1063
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
1064
Fellaskóli Reykjavík 25000
1065
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
1066
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
1067
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
1068
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
1069
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
1070
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 25000
1071
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
1072
19ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1073
Școala Gimnaziala,, Gheorghe Coman"Braesti. Județul Botoșani Comuna Brăești, jud Botoșani ni ni 25000
1074
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
1075
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1076
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
1077
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
1078
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
1079
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
1080
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1081
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
1082
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
1083
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
1084
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
1085
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
1086
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
1087
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
1088
Средняя школа 21 Бишкек 25000
1089
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
1090
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
1091
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
1092
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
1093
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
1094
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
1095
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
1096
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1097
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
1098
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
1099
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25000
1100
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
1101
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
1102
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
1103
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 25000
1104
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
1105
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
1106
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
1107
СОШ 21 Бишкек 25000
1108
ЧОУ Образователни технологии София 25000
1109
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 25000
1110
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 25000
1111
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
1112
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
1113
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
1114
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
1115
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
1116
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
1117
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
1118
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
1119
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
1120
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
1121
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
1122
ДГ Снежанка Ловеч 25000
1123
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1124
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
1125
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1126
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
1127
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
1128
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1129
Materská škola Kúty Kuty 25000
1130
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 25000
1131
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
1132
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
1133
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
1134
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
1135
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1136
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
1137
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 25000
1138
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
1139
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
1140
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 25000
1141
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 25000
1142
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1143
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
1144
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
1145
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 25000
1146
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1147
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
1148
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
1149
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
1150
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
1151
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
1152
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
1153
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
1154
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
1155
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1156
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1157
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
1158
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
1159
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
1160
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
1161
Grădinița nr. 24 București 25000
1162
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
1163
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
1164
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
1165
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
1166
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
1167
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
1168
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
1169
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
1170
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
1171
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
1172
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
1173
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
1174
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
1175
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
1176
Escola Guillem Isarn La Fuliola 25000
1177
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
1178
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
1179
94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1180
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
1181
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
1182
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
1183
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
1184
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
1185
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
1186
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
1187
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
1188
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
1189
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
1190
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
1191
Gradinita cu Program Prelungit Sângeorz-Băi Sângeorz-Băi 25000
1192
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
1193
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
1194
Academy Private School Cape Town 25000
1195
Van Reede Primary 8 High street 25000
1196
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
1197
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
1198
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
1199
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 25000
1200
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
1201
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
1202
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
1203
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
1204
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
1205
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
1206
CEIP Abdera Adra 25000
1207
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
1208
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
1209
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
1210
Academia Primary School Eersterivier 25000
1211
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
1212
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
1213
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
1214
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
1215
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
1216
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
1217
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
1218
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
1219
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 25000
1220
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
1221
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
1222
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
1223
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1224
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1225
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
1226
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
1227
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
1228
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
1229
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
1230
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
1231
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
1232
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
1233
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
1234
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
1235
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 25000
1236
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
1237
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
1238
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 25000
1239
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
1240
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
1241
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
1242
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
1243
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
1244
Scoala Gimnaziala Nr 8 MUNICIPIUL BRAŞOV 25000
1245
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1246
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1247
Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 25000
1248
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
1249
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 25000
1250
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1251
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
1252
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
1253
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
1254
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
1255
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
1256
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1257
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
1258
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
1259
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
1260
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
1261
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
1262
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
1263
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
1264
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
1265
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
1266
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
1267
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
1268
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
1269
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
1270
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1271
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
1272
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1273
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
1274
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
1275
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 25000
1276
Νηπιαγωγείο Καλάθου Ρόδος 25000
1277
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
1278
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
1279
CEIP DELICIAS CÁCERES 25000
1280
XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 25000
1281
Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 25000
1282
Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (43560) 25000
1283
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 25000
1284
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
1285
C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 25000
1286
Ліцей №12 Павлоградської міської ради Павлоград 25000
1287
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 25000
1288
C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 25000
1289
LT Mihai Eminescu Chisinau 25000
1290
Creche/Jardim de infância "O Montinho" Santiago do Cacém 25000
1291
EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 25000
1292
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
1293
Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 25000
1294
Яструбинська початкова школа Село Яструбине 25000
1295
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
1296
Василівська гімназія Село Василівка 25000
1297
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
1298
"Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 25000
1299
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
1300
ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 25000
1301
Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 25000
1302
Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 25000
1303
Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 25000
1304
Emileen Primary Ingelheim 25000
1305
Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 25000
1306
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Fetesti Fetesti 25000
1307
2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
1308
Dante Alighieri Rosario 25000
1309
Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 25000
1310
Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 25000
1311
Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 25000
1312
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 25000
1313
Gdynia International School Gdynia 25000
1314
3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Αγιοι Ανάργυροι 25000
1315
Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 25000
1316
Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 25000
1317
Терехівська філія Хажинського ліцею с. Терехове 25000
1318
Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 25000
1319
Școala Gimnazială Nr.156 București 25000
1320
Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 25000
1321
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 25000
1322
Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 25000
1323
Centro de desarrollo infantil "divina providencia" Hilario ascasubi 25000
1324
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 25000
1325
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 25000
1326
2 Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1327
Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 25000
1328
Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 25000
1329
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 25000
1330
Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 25000
1331
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 25000
1332
Publiczne Przedszkole Nr 9 im. Marii Kownackiej w Brzesku Brzesko 25000
1333
Colegio San josé H.H. Maristas León 25000
1334
Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 25000
1335
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 25000
1336
Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 25000
1337
Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 25000
1338
Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 25000
1339
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 25000
1340
Київська гімназія №154 Місто Київ 25000
1341
Берестовеньківська філія Красноградського ліцею №4 Красноградської міської ради Харківської області село Берестовенька 25000
1342
Рівненський ліцей N2 Рівне 25000
1343
ȘCOALA LUCIENI 25000
1344
Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 25000
1345
Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 25000
1346
Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 25000
1347
КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 25000
1348
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 25000
1349
Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 25000
1350
Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 25000
1351
Școala Gimnazială Ungureni Bacau 25000
1352
Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 25000
1353
Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 25000
1354
Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 25000
1355
Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 25000
1356
Liceul Tehnologic Oraș Pătârlagele-GPP structura Pătârlagele 25000
1357
HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 25000
1358
LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CCK Choa Chu Kang 25000
1359
Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 25000
1360
Escola Básica da Boavista Valongo 25000
1361
Przedszkole Publiczne nr 30 Tęczowa Wyspa Włocławek Włocławek 25000
1362
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 25000
1363
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 25000
1364
Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 25000
1365
ZŠ Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 25000
1366
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 25000
1367
5ο Δημοτικό Σχολείο Κιλκίς ΚΙΛΚΙΣ 25000
1368
Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 25000
1369
Základná škola Oščadnica - Ústredie Ústredie 760, 023 01 Oščadnica 25000
1370
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 25000
1371
EB Vicentes Pombal 25000
1372
ZŠ Michaľany Michaľany 25000
1373
Súkromná materská škola Poprad 25000
1374
Colegiul National “Mihai Eminescu” Suceava Suceava 25000
1375
Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ Tauragė 25000
1376
Elva primary Ingelheim 25000
1377
18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΚΤΟΝΟΥ 6 25000
1378
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 25000
1379
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΟΜΙΟΥ ΣΤΟΜΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 25000
1380
Colegio Nuestra Señora del Castañar BÉJAR 25000
1381
Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 25000
1382
ДГ РОДОПЧАНЧЕ - СМОЛЯН Смолян 25000
1383
ДГ ДЕТЕЛИНА - ШИРОКА ЛЪКА с.Широка лъка 25000
1384
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα Πετρούσα Δράμας 25000
1385
Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 25000
1386
Școala Gimnazială Secusigiu Pecica, jud. Arad 25000
1387
Gradinita cu Program Prelungit Floare de Colț PITESTI 25000
1388
G.P.N Nr. 1 Balș Balș 25000
1389
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ 25000
1390
Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka Leśniewo 25000
1391
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI FĂCĂENI 25000
1392
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 25000
1393
Вознесенська загальноосвітня школа І_ІІІ ст №7 Вознесенської міської ради Миколаївської області Вознесенск 25000
1394
Mokykla Vilnius 25000
1395
Личківський ліцей Личківської сільської ради Новомосковського р-ну Дніпропетровської обл. Личкове 25000
1396
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥΛΙΩΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 25000
1397
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 25000
1398
Острозький ліцей №3 Острозької міської ради Рівненської області м.Острог вул. Івана Вишенського 3а 25000
1399
Степківська філія Ківшоватського опорного ліцею Степок 25000
1400
103ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1401
Чаусівський ліцей Синюхино-Брідської сільської ради Первомайського району Миколаївської області Чаусове 25000
1402
Комунальний заклад"Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради" місто Кропивницький 25000
1403
КГУ " СОШ#28"г. Семей,область Абай г. Семей,область Абай 25000
1404
Alba Iulia, Școala Gimnaziala ,,Ion Agârbiceanu" Alba Iulia 25000
1405
47орта мектеп Тараз 25000
1406
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
1407
Kingsway Park Public School 25000
1408
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
1409
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
1410
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
1411
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1412
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1413
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
1414
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
1415
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
1416
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1417
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1418
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
1419
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
1420
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
1421
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1422
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 25000
1423
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
1424
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
1425
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
1426
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
1427
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
1428
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
1429
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25000
1430
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
1431
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
1432
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
1433
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
1434
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
1435
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
1436
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
1437
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
1438
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
1439
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
1440
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
1441
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
1442
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
1443
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
1444
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
1445
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
1446
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
1447
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
1448
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
1449
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
1450
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
1451
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
1452
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
1453
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
1454
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
1455
ZŠ Obyce Obyce 25000
1456
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
1457
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
1458
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
1459
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
1460
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
1461
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
1462
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
1463
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
1464
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
1465
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
1466
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
1467
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
1468
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
1469
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
1470
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
1471
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
1472
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
1473
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
1474
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
1475
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
1476
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
1477
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
1478
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
1479
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
1480
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
1481
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
1482
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
1483
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
1484
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
1485
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
1486
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
1487
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
1488
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
1489
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
1490
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
1491
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
1492
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
1493
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25000
1494
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 25000
1495
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
1496
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 25000
1497
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
1498
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
1499
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
1500
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
1501
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
1502
Midgard School Kyiv 25000
1503
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
1504
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
1505
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
1506
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 25000
1507
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1508
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
1509
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 25000
1510
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
1511
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
1512
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
1513
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
1514
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
1515
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
1516
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
1517
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
1518
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1519
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
1520
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
1521
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 25000
1522
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
1523
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
1524
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
1525
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
1526
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
1527
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
1528
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
1529
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
1530
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
1531
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
1532
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
1533
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
1534
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
1535
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
1536
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1537
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
1538
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
1539
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
1540
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
1541
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
1542
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
1543
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
1544
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
1545
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1546
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
1547
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
1548
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1549
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
1550
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
1551
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1552
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
1553
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
1554
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
1555
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
1556
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
1557
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
1558
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 25000
1559
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 25000
1560
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
1561
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
1562
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
1563
Заставнівська гімназія Заставна 25000
1564
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
1565
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
1566
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
1567
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
1568
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
1569
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
1570
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
1571
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
1572
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
1573
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
1574
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
1575
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
1576
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 25000
1577
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
1578
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
1579
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
1580
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
1581
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
1582
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
1583
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
1584
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
1585
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
1586
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
1587
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
1588
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
1589
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
1590
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 25000
1591
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
1592
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 25000
1593
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
1594
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
1595
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
1596
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
1597
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
1598
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
1599
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
1600
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
1601
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
1602
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
1603
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
1604
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
1605
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
1606
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
1607
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
1608
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
1609
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
1610
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
1611
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
1612
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
1613
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
1614
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
1615
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
1616
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
1617
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
1618
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
1619
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
1620
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
1621
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
1622
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
1623
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
1624
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
1625
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
1626
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
1627
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
1628
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
1629
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
1630
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
1631
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
1632
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
1633
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
1634
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
1635
Bucuresti, Grădinița cu program prelungit București 25000
1636
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
1637
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
1638
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
1639
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
1640
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
1641
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
1642
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
1643
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
1644
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
1645
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
1646
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1647
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
1648
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
1649
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
1650
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
1651
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
1652
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
1653
C.D Santa María Micaela Granada 25000
1654
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1655
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
1656
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
1657
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
1658
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
1659
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
1660
CEIP Puente Real Badajoz 25000
1661
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
1662
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
1663
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
1664
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 25000
1665
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
1666
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
1667
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
1668
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
1669
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
1670
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
1671
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
1672
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
1673
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
1674
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
1675
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1676
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
1677
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1678
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
1679
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
1680
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
1681
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
1682
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
1683
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
1684
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
1685
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
1686
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
1687
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
1688
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
1689
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
1690
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
1691
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
1692
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 25000
1693
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
1694
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
1695
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
1696
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
1697
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1698
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
1699
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
1700
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
1701
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
1702
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
1703
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
1704
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
1705
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
1706
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
1707
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
1708
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
1709
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
1710
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1711
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
1712
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
1713
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
1714
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
1715
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
1716
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
1717
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
1718
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
1719
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
1720
Одеський НВК 13 Одеса 25000
1721
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
1722
Біловізький ліцей Рокитнівської селищної ради Біловіж, вул. Центральна 25000
1723
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
1724
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
1725
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
1726
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
1727
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
1728
Гірський НВК с. Гірське 25000
1729
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
1730
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
1731
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
1732
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 25000
1733
ЗОШ№3 Рівне 25000
1734
Materská škola Štrba Štrba 25000
1735
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
1736
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
1737
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
1738
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
1739
Білозерський заклад повної загальної середньої освіти 1 Ім. О.Я.Печерського Смт. Білозерка 25000
1740
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
1741
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
1742
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
1743
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1744
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
1745
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
1746
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
1747
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
1748
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
1749
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
1750
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
1751
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
1752
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
1753
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
1754
Березинський НВК пгт Березине 25000
1755
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
1756
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
1757
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
1758
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
1759
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
1760
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
1761
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
1762
EB Mamodeiro Aveiro 25000
1763
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
1764
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1765
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
1766
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
1767
EB1 do Cadaval Cadaval 25000
1768
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
1769
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
1770
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
1771
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
1772
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 25000
1773
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
1774
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
1775
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 25000
1776
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
1777
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
1778
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
1779
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
1780
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
1781
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
1782
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
1783
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
1784
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
1785
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
1786
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 25000
1787
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
1788
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
1789
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
1790
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
1791
Воробіївська гімназія Дунаєвецької ОТГ С. Воробіївка Хмельницька область. Кам'янець Подільський район 25000
1792
Școala Gimnazială "Sfântul Grigorie Teologul", Galați Galați 25000
1793
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області М. Охтирка 25000
1794
Kelmės "Kražantės" progimnazija Liolių skyrius s Lioliai 25000
1795
Scoala Gimnaziala nr. 2 Codlea Codlea, 25000
1796
ДГ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - С. ЧЕРЕНЧА, община ШУМЕН ШУМЕН 25000
1797
ДГ "МАДАРСКИ КОННИК" - село МАДАРА , община ШУМЕН ШУМЕН 25000
1798
ДГ "ОСМИ МАРТ" - село ГРАДИЩЕ, община Шумен ШУМЕН 25000
1799
ДГ "РАДОСТ"- село НОВОСЕЛ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25000
1800
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - с. САЛМАНОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25000
1801
Szkoła Podstawowa im. Ojca Piotra Palucha 32-437 Skomielna Czarna 267 25000
1802
Szkoła Podstawowa nr 11 im. św. Jadwigi Królowej Polski w Mysłowicach 41-404 Mysłowice 25000
1803
ZŠ s pol. vyuč. jaz. a MŠ s pol. vyuč. jaz Hrádek 77, 73997, okres F-M, příspěvková organizace Hrádek 77, 739 97, Hrádek 25000
1804
2-Θ Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Ποταμού Κυθήρων Αγία Πελαγία Κυθήρων 25000
1805
Skylene science kids academy Θεσσαλονίκη 25000
1806
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ireny Sendler w Toszku Toszek 25000
1807
Akademia Kwadrat Starachowice 25000
1808
Vinnige Voetjies Sasolburg 25000
1809
Mamma Beer Sasolburg 25000
1810
Kleine Einsteins Sasolburg 25000
1811
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach ul. Kolejowa 14 25000
1812
Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku Osielsko 25000
1813
test test 25000
1814
test test 25000
1815
Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка м.Миргород 25000
1816
ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 25000
1817
Publiczne Przedszkole Nr 2 Misia Uszatka w Sycowie Syców 25000
1818
Leikskólinn Jörfi Reykjavík 25000
1819
EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 25000
1820
CEIP ERNESTO CASTRO FARIÑAS TACORONTE 25000
1821
Одеський ліцей №62 Одеської міської ради м. Одеса 25000
1822
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 25000
1823
Estrategia sintonizarte- Sur Occidente Cra. 98 #16h-63 a 25000
1824
Amor de Dios CÁDIZ 24988
1825
Scoala Gimnaziala Iorgu Radu Barlad Barlad 24340
1826
Ліцей "Інтелект" Львів 24080
1827
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 23990
1828
Základná škola Záhradné 23980
1829
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 23890
1830
Unidad Educativa Pedro Fermín Cevallos Manta 23720
1831
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 23540
1832
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 23520
1833
AE Góis Góis 23510
1834
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 23490
1835
Colegiul Național Mihai Eminescu y Iasi 23200
1836
Spojená škola Bratislava 22989
1837
ΤΕΓ Βιέννης Fleischmarkt 13, 22810
1838
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 22283
1839
Școala Gimnazială Nr. 156 București 21700
1840
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 21700
1841
Teams education Нурсултан 21400
1842
Nume Scoala Test TestO 20800
1843
MŠ pri ZŠ Poprad 20800
1844
Súkromná spojená škola Košice 20800
1845
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
1846
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT MISH-MASH, ORASUL BAICOI Baicoi 20800
1847
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 20700
1848
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20700
1849
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20700
1850
1ο Δημοτικό Πλαγιαρίου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20600
1851
"N3ЖББМ"КММ Сәтбаев қаласы 20600
1852
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20600
1853
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20500
1854
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
1855
PSP im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 22 20500
1856
Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 20400
1857
Základná škola Závadka 195 20400
1858
Základná škola Dunajská Streda 20400
1859
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20400
1860
Dovilų pagrindinė mokykla Šiūparių skyrius Klaipėdos r. 20400
1861
Оржівський ліцей смт. Оржів 20400
1862
EB1 Ereira Torres Vedras 20400
1863
Berevoesti, Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti 20300
1864
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20300
1865
Școala Gimnazială "Benedek Elek" Cetariu, Str. Principală, nr. 210 20300
1866
I Akademicka Szkoła Podstawowa Nowy Tomyśl 20300
1867
Liceul Tehnologic Constantin Filipescu Caracal 20300
1868
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20200
1869
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20200
1870
Miejskie Przedszkole nr 31 w Częstochowie Częstochowa 20200
1871
ΕΝΕΕΓΥΛ Κατερίνης ΚΑΤΕΡΙΝΗ 20200
1872
Escuela de Educación Básica Federico Proaño Cuenca 20200
1873
Mariehamn Primary School Mariehamn 20200
1874
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20200
1875
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20200
1876
grape bajkalska 22 20100
1877
Publiczne Przedszkole nr 16 Wodzisław Śląski 20100
1878
przedszkole 125 Warszawa 20100
1879
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 20100
1880
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20100
1881
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20100
1882
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20100
1883
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof Adama Wodziczki w Luboniu Luboń 20100
1884
Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș Caransebes 20100
1885
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Lublinie Lublin 20100
1886
Základná škola Harmanec 10, 976 03 Harmanec 20100
1887
ZŠ s MŠ Veľký Slavkov Školská 240, ,05991 Veľký Slavkov 20100
1888
Grădinița cu Program Prelungit Hârlău Hârlău 20100
1889
Капустинський ліцей Синівської сільської ради Сумської області вулиця Беївська, 1 с. Капустинці Роменський район Сумська область 20100
1890
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 20100
1891
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20100
1892
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka Inowrocław 20100
1893
ΚΔΑΠ Αστερόκοσμος Θεσσαλονίκη 20100
1894
Білгород-Дністровський ЗЗСО №7 м.Білгорода-Дністроського Одеської області Білгород-Дністровський 20100
1895
ДГ 12 "Щурче" Добрич 20100
1896
Основно училище "Гео Милев" с.Чернооково 20100
1897
Основно училище ,,Васил Левски" село Градище, община Шумен, област Шумен 20100
1898
Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів№15 Сумської міської ради Місто 20000
1899
Przedszkole 150 Wesołe Nutki Wrocław 20000
1900
Teresa Bergadà Alguaire 20000
1901
EMEF Prefeito Walmir dos Santos Martins Sapucaia do Sul 20000
1902
Гімназія № 15 міста Новомосковська Новомосковськ 20000
1903
CEIP GINER DE LOS RIOS FUENLABRADA 20000
1904
EB 1 Mãe Soberana Loulé 20000
1905
Elvyravos pagrindinė mokykla Kelmė 20000
1906
Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żychlinie Żychlin 20000
1907
Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 20000
1908
Szkoła Podstawowa im. Wiosny Ludów w Książu Wlkp. Książ Wielkopolski 20000
1909
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 1 Garwolin 20000
1910
Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z OI nr 1 "Uczeń" Kraków 20000
1911
Zespół Szkolno-Przedszkolny 88-320 Strzelno 20000
1912
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AMZACEA AMZACEA 20000
1913
Leikskólinn Krakkakot Álftarnes 20000
1914
Gradinița cu Program Prelungit “ Piticii Isteți” Zalău, Sălaj Zalău 20000
1915
Escola La Mercè Tortosa 20000
1916
Grădinița cu P.P Nr. 1 Motru Motru 20000
1917
Súðavíkurskóli Súðavík 20000
1918
SJKC KAMPAR GIRLS KAMPAR 20000
1919
EMEF Cônego Aníbal Difrância Bauru 20000
1920
EMEF Santa Maria Bauru 20000
1921
Centro Educacional Casinha Feliz Goiania 20000
1922
Liceul Ortodox ,,Episcop Roman Ciorogariu” Oradea Str. Aluminei, nr. 88, loc. Oradea, jud. Bihor, cod poştal 410303 20000
1923
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAIL SADOVEANU” GALAȚI GALAȚI 20000
1924
CEIP San Vicente El Alquián 20000
1925
Балтський ліцей #2 Балтської міської ради Одеської області Балта 20000
1926
Комунальний заклад "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської облості смт. Утківка 20000
1927
Kadarka utcai óvoda Budapest 20000
1928
24ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1929
 Littles Προνήπιο και το Νηπιαγωγείο Αθήνα 20000
1930
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 20000
1931
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II Łańcut 20000
1932
Szkoła Podstawowa Nr 2 im Ewy Krauze w Piasecznie Piaseczno 20000
1933
Escola Padre Benito de Uriarte Erbastrain Batatais 20000
1934
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 20000
1935
Gminne Przedszkole w Jarczowie Jarczów ul. 3 Maja 2322-664 Jarczów 20000
1936
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 20000
1937
Броварський ліцей №7 Броварської міської ради Броварського району Київської області місто Бровари 20000
1938
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΜΟΥ N.ΧΑΝΙΩΝ XANIA 20000
1939
Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 20000
1940
My First Skool Singapore 20000
1941
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 20000
1942
Základná škola Detva, Ulica obrancov mieru 884 20000
1943
Základná škola s materskou školou Podbiel 20000
1944
CEIP NUESTRA SEÑORA DE LA SOLEDAD BADAJOZ 20000
1945
CEIP GENERAL NAVARRO Y ALONSO DE CELADA Valencia de Alcántara 20000
1946
Základná škola Senec 20000
1947
Základná škola Senec, Kysucká 14 20000
1948
Δημοτικό Σχολείο Κεραμίου Λέσβου Κεράμι - Σκάλα Καλλονής 20000
1949
ZŠ s MŠ Zemianske Sady Zemianske Sady 20000
1950
Bratislava 20000
1951
1o Δημοτικό Λαγκαδάς ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1952
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 EFORIE NORD Eforie Nord 20000
1953
Základná škola kpt.J.Nálepku v Stupave Školská 2 20000
1954
Scoala,, Aurel Mosora ,, Sighisoara Sighișoara 20000
1955
Liceul Tehnologic ,,Petrache Poenaru", Bălcești prin Biblioteca Orășenească Bălcești, Vâlcea Strada Petrache Poenaru nr. 5-7, Bălcești, Vâlcea 20000
1956
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1957
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1958
школа №248 Tashkent 20000
1959
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1960
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1961
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1962
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1963
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1964
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1965
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1966
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1967
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1968
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1969
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1970
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1971
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1972
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1973
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1974
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1975
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1976
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1977
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1978
test test 20000
1979
test test 20000
1980
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1981
Lemland International School Lemland 20000
1982
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1983
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1984
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1985
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1986
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1987
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1988
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1989
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1990
test test 20000
1991
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1992
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1993
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1994
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1995
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1996
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1997
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1998
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1999
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
2000
Test School Test 20000
2001
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
2002
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
2003
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
2004
Materská škola Žehra 10 20000
2005
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
2006
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
2007
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
2008
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
2009
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
2010
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
2011
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
2012
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
2013
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
2014
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
2015
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
2016
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
2017
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
2018
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
2019
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
2020
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
2021
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
2022
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
2023
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
2024
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
2025
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
2026
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
2027
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
2028
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
2029
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
2030
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
2031
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
2032
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
2033
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
2034
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
2035
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
2036
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
2037
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
2038
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
2039
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
2040
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
2041
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
2042
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
2043
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
2044
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
2045
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
2046
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
2047
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
2048
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
2049
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
2050
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
2051
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
2052
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
2053
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
2054
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
2055
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
2056
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
2057
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
2058
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
2059
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
2060
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
2061
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
2062
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
2063
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
2064
Zăvoi, Școala Gimnazială Zăvoi 20000
2065
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
2066
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
2067
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
2068
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
2069
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
2070
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
2071
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
2072
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
2073
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
2074
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
2075
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
2076
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
2077
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
2078
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
2079
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
2080
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
2081
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
2082
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
2083
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
2084
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
2085
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
2086
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
2087
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
2088
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
2089
La Salle San Rafael Madrid 20000
2090
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
2091
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
2092
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
2093
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
2094
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
2095
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
2096
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
2097
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
2098
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
2099
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
2100
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
2101
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
2102
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
2103
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
2104
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
2105
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
2106
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
2107
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
2108
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
2109
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
2110
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
2111
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
2112
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
2113
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
2114
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
2115
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
2116
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
2117
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
2118
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
2119
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
2120
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
2121
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
2122
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
2123
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
2124
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
2125
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
2126
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
2127
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
2128
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
2129
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
2130
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
2131
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
2132
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
2133
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
2134
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
2135
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
2136
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
2137
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
2138
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
2139
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
2140
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
2141
Niepubliczne Przedszkole "Mali Pasjonaci" z Oddziałami Integracyjnymi Jastrzębie-Zdrój 20000
2142
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
2143
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
2144
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
2145
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
2146
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
2147
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
2148
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
2149
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
2150
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
2151
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
2152
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
2153
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
2154
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
2155
SP6 Ustroń Ustroń 20000
2156
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
2157
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
2158
2020: Stone House Elliot 20000
2159
Griswold Youth Center Jewett City 20000
2160
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
2161
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
2162
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
2163
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
2164
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
2165
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
2166
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 123 BUCURESTI 20000
2167
București, Gradinita Kinderakademie